Tekne Dezenfeksiyonu

Tekne Dezenfeksiyon İşlemi
 

Kendiniz için özel tekne/bot veya ticari amaç için kullandığınız teknenizi korona virüs ve diğer virüs, bakteri ve mikroplardan korumak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Virüs ve bakterilerin yüzde 99,9’u yok etmektedir.

Yüzeyler için durulama gerekmemektedir.

Her türlü açık veya kapalı mekan için dezenfeksiyon işlemi uygulayabilirsiniz.

Kullandığımız dezenfektanlar insan sağlığını tehdit edecek kalıntılar bırakmamaktadır.

Biolustre dezenfektanı’nı her türlü kıyı ve köşeye dezenfeksiyon işlemini uygulayabilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ NESİL KORUMA VE ANTİBAKTERİYEL TEMİZLİK

İş görüşmelerinde insanların dikkat ettiği en önemli şeylerden biri iş yerinizin yada ofisinizin temizliğidir. Ayrıca bu salgın ofis işletmelerinin itibarına zarar verebilmekte, kârını ve müşterilerini kaybetmesine neden olabilmektedir.

Mikroplar, bakteriler ve virüsler her yerdedir, özellikle işyeri/ofis gibi birçok insanın içeri girip çıktığı yerlerde bu mikroorganizmaların bulunması kaçınılmazıdır. Her işletme virüslerin, bakterilerin ve mikropların yayılması riski ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Günümüzde salgın haline gelen korona virüsüne karşı işyeri/ofis işletmecileri daha dikkatli olmak zorundadır. Sadece tek bir hasta kişinin bile işletmenize gelmesi yada hasta bir personelin çalışmaya devam etmesi virüsün hızlı bir şekilde işyerinizde yayılması için yeterli olmaktadır.

Biolustre Dezenfeksiyon ürünlerimiz gıda endüstrisi için uygundur ve gıda hazırlama yüzeylerinde güvenle kullanılabilir. Dezenfektan ürünlerimiz tamamen güvenli ve toksik madde içermeyen, yüzeyleri ve eşyaları tahriş etmeyen ve aşındırmayan ürünlerdir. Virüs ve bakterilerin yüzde 99,9’u yok etmektedir.

Dezenfeksiyon işlemi Başvurusu
Yeni nesil korona virüsüne karşı dezenfeksiyon hizmeti almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.
Firma Adı 
*
Firma Yetkilisi 
*
E-Posta 
*
Telefon
Almak İstediğiniz Hizmet
Notunuz
Kaydet
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız
Tamam
Free Form Builder widget
Panel only seen by widget owner