Ev Dezenfeksiyonu

Ev Dezenfeksiyon İşlemi
 

Evinizi korona virüs ve diğer virüs, bakteri ve mikroplardan korumak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Virüs ve bakterilerin yüzde 99,9’u yok etmektedir.

Yüzeyler için durulama gerekmemektedir.

Her türlü açık veya kapalı mekan için dezenfeksiyon işlemi uygulayabilirsiniz.

Kullandığımız dezenfektanlar insan sağlığını tehdit edecek kalıntılar bırakmamaktadır.

Biolustre dezenfektanı’nı her türlü kıyı ve köşeye dezenfeksiyon işlemini uygulayabilirsiniz

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ NESİL KORUMA VE ANTİBAKTERİYEL TEMİZLİK

Bakteri temizleme ve virüs dezenfeksiyon işlemlerimiz birçok avantaja sahiptir

Zararlı bakteri ve virüslerin yayılmasını önlemek için düzenli dezenfeksiyon hizmetlerinden yararlanmanız bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu salgın evlerimizde bile dikkat gerektirecek ve iyi dezenfente edilmezsek, ailemize zarar verebilmekte, farkına varmadan bakteri ve virüsün evimizde çoğalmasına neden olabilmektedir.

Mikroplar, bakteriler ve virüsler her yerdedir, özellikle aile üyelerinin mecburen dışarda çalışan insanın içeri girip çıktığı yerlerde bu mikroorganizmaların bulunması kaçınılmazıdır.

Günümüzde salgın haline gelen korona virüsüne karşı aile reisleri daha dikkatli olmak zorundadır. Sadece tek bir hasta kişinin bile eve giriş çıkışta dikkat etmemesi virüsün hızlı bir şekilde evinizde yayılması için yeterli olmaktadır.

Biolustre Dezenfeksiyon ürünlerimiz gıda endüstrisi için uygundur ve gıda hazırlama yüzeylerinde güvenle kullanılabilir. Dezenfektan ürünlerimiz tamamen güvenli ve toksik madde içermeyen, yüzeyleri ve eşyaları tahriş etmeyen ve aşındırmayan ürünlerdir. Virüs ve bakterilerin yüzde 99,9’u yok etmektedir.